Pirtis

Papildus Brīvdienu mājai vai atsevišķi piedāvājām izīrēt dažāda veida pirtis un kublu. Izīrējot tikai pirti, varat būt droši, ka Jūs sagaida mierīga un nesteidzīga atpūta, jo teritorijā būsiet vienīgie ciemiņi. 
Atpūta pirtī būs kā lieliska relaksācija divatā vai nelielā draugu kompānijā. 
Teritorijā atrodas dīķis, kur veldzēties pēc pirts apmeklējuma. 

"Mazā pirts māja" ar latvisko pirti

Mēs esam pavisam droši pārliecināti, ka ikkatram kaut reizi dzīvē jāizbauda kārtīga pēršanās ar zāļu un zaru slotām, gara mešana un kārtīga izkarsēšanās latviskajā pirtī. Dažādu pasākumu rīkošanai, labsajūtas uzlabošanai un patīkamai atpūtai piedāvājam izīrēt pirts ēku "Mazā pirts māja". 
Rekomendējam pasākumu sākt ar pirtī iešanu un tikai tad ķerties pie vakara izklaidējošās daļas. Tādējādi vislabāk ir iespējams izbaudīt latviskās pirts labvēlīgo ietekmi. 

Piedāvājumā ietilpst:

Viesu skaits

Pieejama uz diennakti. Pirts mājā ērti jutīsies kompānijas  līdz 15 personām. Var izīrēt jebkurā gadalaikā.

Aprīkotas telpas

Pirtī atrodas mēbelēta un tehniski aprīkota atpūtas telpa ar galdu, krēsliem, virtuvi, traukiem,  virtuves iekārtām, mūzikas aprīkojumu. 
Ēkā ir duša, WC. Pieejama terase, grils un ugunskura vieta. 

Pirtī iešana

Pirtī drīkst pērties ar slotiņām, lietot dažādus skrubjus, medus. Slotiņas, dvieļus un citus pirts labumus ķermenim gan pašiem jāņem līdzi. 
Uz vietas ir pieejami halāti. Pirts malka tiek nodrošināta.

Cena:
Pamatcena 80 EUR/diennaktī, iekļaujot visu augstāk minēto. 
Par papildus samaksu ir pieejami pirtnieka pakalpojumi līdz 4 personām. 
Par papildus samaksu ir pieejami dvieļi.

 

Turku jeb tvaika pirts 

Turku jeb tvaika pirts atšķiras no mums ierastās somu vai latviskās pirts. Pirmkārt, turku pirtī istaba ir apaļa un izveidota no smalkām flīzēm. Otrkārt, turku pirtī ir mērena temperatūra, bet lielāks mitruma līmenis, tādējādi pirtī ir iespējams ilgāk uzturēties un panākt dziļāku karsēšanās efektu. Pirtī ir 100% mitrums un temperatūra apmēram 40-50 C. Siltais un karstais gaiss mazina muskuļu saspringumu, atver ādas poras un sniedz rūpīgu ķermeņa attīrīšanu. Šīs pirts apmeklējums palīdz novērst nogurumu un uzlabo pašsajūtu. Turku pirts apmeklējums  viennozīmīgi ir patīkams un relaksējošs piedzīvojums!

Piedāvājumā ietilpst:

Viesu skaits

Ir pieejama uz noteiktu stundu skaitu. Šīs pirts apmeklējumu iesakām 4-10 personām. Var izīrēt jebkurā gadalaikā.

Aprīkotas telpas

Pirtī atrodas atpūtas telpa, kur uzkavēties starp pirtī iešanas pauzītēm. Ir duša un WC. Ēkā nav virtuve un trauki. 

Pirtī iešana

Ir iespējami dažādas ēteriskās eļļas un aromāti pirts tvaikam. Dvieļus jāņem pašiem līdzi. Pirtī nedrīkst pērties ar slotiņām.

Cena:
Pamatcena 60 EUR/2,5h, iekļaujot visu augstāk minēto. Katra nākamā stunda papildus 20 EUR. 
Par papildus samaksu ir pieejami dvieļi.

 

"Akmens māja" ar saunu

Mēs mūsu "Akmens māju" mēdzam dēvēt arī par pagraba pirti, jo ēka ir unikāla ar savu uzbūvi. Veidota no biezām monolītām akmens sienām, kur ideāli var paslēpties no ārpasaules, sakariem un trokšņiem, jo zona, WiFi un skaņa caur biezajām sienām neizlaužas. "Akmens māju" iespējams izīrēt tikai nakšņošanai vai kopā ar saunu. Tā kā mums latviešiem mīlētākas ir mitrās pirtis, ne sausās skandināvu, tad ikdienā šajā ēkā saunas telpā atrodas guļvietas, kuras pēc pieprasījuma iespējams pārveidot par pirti. 

Piedāvājumā ietilpst:

Viesu skaits

Pieejama uz diennakti. Nakšņošana iespējama līdz 4 personām.

Aprīkotas telpas

Ir aprīkota virtuve ar traukiem. Divas telpas gulēšanai (divas divguļamās gultas). Ir WC un duša.

Pirtī iešana

Sauna pēc pieprasījuma. Rezervējot, lūgums, precizēt vai būs nepieciešama pirts, jo tādējādi no pirts telpas jāiznes gulta. 

Cena:
Pamatcena 50 EUR/diennaktī, iekļaujot visu augstāk minēto.  
Komandējumu un brigāšu izmitināšana pa nakti. Cena 10 - 12 EUR/personai. Cenā ietilpst virtuves izmantošana un gultas veļa. 
Par papildus samaksu ir pieejami dvieļi.

 

 

Mazā vasaras pirtiņa "Muciņa"

Mazā pirtiņa vasaras sezonas ātrajai izkurināšanai. Iesakām šo pirti komplektā ar "Brīvdienu māju". Iespējams ātri izkurināt un baudīt latviskās pirts priekšrocības un labumus jebkāda pasākuma laikā. 

Piedāvājumā ietilpst:

Viesu skaits

Pieejama uz diennakti. Pieejama tikai sezonā (aprīlis - oktobris). Pirtī ērti jutīsies kompānijas  līdz 15 personām.

Aprīkotas telpas

Mazajā vasaras pirtiņā ir priekštelpa drēbju un mantu nolikšanai, kā arī pati pirts telpa. Nakšņošana nav iespējama. 

Pirtī iešana

Pirtī drīkst pērties ar slotiņām. Slotiņas, dvieļus un citus pirts labumus ķermenim gan pašiem jāņem līdzi. Pirts malka tiek nodrošināta.

Cena:
Pamatcena 50 EUR/diennaktī, iekļaujot visu augstāk minēto. 
Par papildus samaksu ir pieejami dvieļi.

 

Džakuzi baļļa

Jebkuram pasākumam piestāv laiska relaksācija kublā jeb džakuzi baļļā. Karstajā kublā atpūtu vienlaicīgi var baudīt 6-8 personas. Kublam ir plastikāta iekšpuses apdare un tas ir pieejams jebkurā sezonā. Ir masāžas burbuļi, kas kublu ļauj pārvērst izklaidējošā džakuzi. 
Atpūšoties kublā Jums pavērsies lielisks skats uz saulrietu, dabu un vietējo stārķu pāri Žani un Žaneti. Kubls viennozīmīgi ir pieprasītākais relaksācijas veids "Celmiņos"!

Cena:
Pamatcena 70 EUR/diennaktī. 
Var noīrēt tikai kublu. Tādā gadījumā atpūtai ir pieejama lapene.

 

Gaidīsim ciemos!