Aktīva atpūta

Mēs, "Celmiņos", esam aktīvas un aizraujošas atpūtas cienītāji. Smiekli, emocijas un jautrība ir būtiskākais, ko aktīvas atpūtas laikā ir iespējams iegūt. Un tieši šīs emocijas mēs vēlamies nodot mūsu viesiem!
Nav būtiski, kādu pasākumu Tu vēlies pie mums organizēt - dzimšanas dienu, korporatīvo pasākumu, kāzas, radu saietu, darba kolektīva saliedēšanos, draugu pasēdēšanu, klases vakaru, vecpuišu vai vecmeitu ballīti vai nometni - mēs Tev spēsim piedāvāt plašu aktīvās atpūtas un izklaižu klāstu!

Peintbols

Peintbols ir ekstrēma komandu sporta spēle, kur spēles laikā pa pretiniekiem jāraida ar krāsu pildītas bumbiņas. Spēles dalībniekiem mēs nodrošinām īpašu aizsargtērpu, aizsargķiveri un gāzes ieroci.

Spēli būs iespējams spēlēt netālu esošajā peintbola laukumā vai mežā. 

Piedāvājam peintbolu neatkarīgi no "Brīvdienu mājas" vai pirts īres. Šī azartiskā spēle ir piemērota gan draugu grupām, gan klases saliedēšanai, gan brīvā laika pavadīšanai ar ģimeni un arī darba kolektīviem. Inventāru varam nodrošināt 12 personām, kas ir divas komandas 6:6.

Pirms spēles nodrošinām pilnu apmācību un drošības instruktāžu. 
Lūgums pieteikt spēli vismaz divas dienas pirms vēlamā datuma. 

Peintbolu piedāvājam tikai sezonas laikā no aprīļa līdz oktobrim gaišajā dienas laikā labos laikapstākļos.

Spēles laikā adrenalīns ir garantēts! 

Airsofts

Airsoft ir aizraujoša kaujas imitācijas komandu sporta spēle, kuru tās laikā pa pretiniekiem jāraida plastmasas lodītes. Spēls dalībniekiem mēs nodrošinām īpašu aizsargtērpu, aizsarģiveri un ieroču kopijas.

Spēli būs iespējams spēlēt netālu esošajā speciāli pielāgotajā laukumā vai mežā. 

Piedāvājam Airsoftu neatkarīgi no "Brīvdienu mājas" vai pirts īres. Inventāru varam nodrošināt 12 personām, kas ir divas komandas 6:6.

Pirms spēles nodrošinām pilnu apmācību un drošības instruktāžu. 
Lūgums pieteikt spēli vismaz divas dienas pirms vēlamā datuma. 

Tā noteikti būs dinamiska un vērienīga atpūta! 

Loku šaušana

Loka šaušana ir sporta veids, kas jau kopš seniem laikiem ir apvīts ar dažādām leģendām. 

Aktīvai laika pavadīšanai mūsu teritorijā, piedāvājam loka šaušanas inventāru. Drošības apsvērumu dēļ bultas ir bez asumiem un ar piesūcekņiem. 

Šī izklaide viennozīmīgi radīs sacebsību garu gan starp pieaugušajiem, gan strap bērniem!

Nūjošana

Nūjošana daudziem saistās ar mierīgu atpūtu, bet tā nebūt nav. Tā klasificējas kā enerģiska iešana un nodrošina pilnvērtīgu ķermeņa treniņu. Nūjojot tiek nodarbināti ap 90% muskuļu!

Ja jūsu interesēs ir aktīvās pastaigas pa apkārt esošo mežu, tad piedāvājam izīrēt nūjošanas nūjas. 
Pat ja nezini apkārtni, neuztraucies, mēs labākos pastaigu maršrutus parādīsim!

Velosipēdi

Riteņbraukšana ir atzīta kā efektīvs līdzeklis cīņa ar bezmiegu! Tādējādi, ja pa nakti plānojas pasākums, tad pa dienu noteikti jāizminas ar velosipēdu!

Ja Jums ir interese doties apkārtnes izpētē, tad mūsu piedāvājumā ir arī velosipēdi. Maršrutus un apkārtnes karti parādīsim! Tuvumā ir daudz dažādi interesanti apskates objekti, kurus viegli sasniegt ar velosipēdu. 

Kopā varam nodrošināt inventāru grupām līdz 5 personām. Velosipēdu īre ir iespējama neatkarīgi no "Brīvdienu mājas" vai pirts īres.

Lielformāta āra galda spēles

Noteikti teju ikviens ir spēlējis populārās bērnības galda spēles Riču Raču un Cirks. Aizraujošai atpūtai dabā piedāvājam lielformāta šo abu spēļu versijas ar laukuma izmēru 3x3m. Spēles izgatavotas no ūdensizturīga materiāla, tādējādi tā ideāli piemērota spēlēšanai zem klajas debess. Komplektā ietilpst spēles laukums, figūras un metamais kauliņš.

Sportiskās aktivitātes

Mūsu teritorijas pagalmā atrodas laukums ar vārtiem futbolam, volejbola laukums, batuts un basketbola grozs sportiskājām aktivitātēm. 
Varam palīdzēt izdomāt spēles, kā arī droši variet ņemt līdzi sporta spēļu ekipējumu kā frīzbija šķīvīšus, raketes, bumbas, u.c.

Bišu apiterapija jeb bišu gulta

Smaržas un skaņas terapija ar iespēju pazadēt laika sajūtu? Vasaras periodā tas ir iespējams!
Pie mums iespējams veikt arī Ukrainas tradicionālo terapiju - bišu apiterapiju. Tā ir unikāla relaksācija elpojot  vaska, medus un propolisa smaržu, kā arī klausoties bišu zumēšanā,  kas var novest līdz transam līdzīgam veselīgam miegam. Seansa laikā tiek gulēts virs bišu stropa, atrodoties tām pavisam tuvu un elpojot ārstniecisko stropa gaisu. 
Noteikti iesakām nebaidīties un pamēģināt. 

Piepūšamās atrakcijas

Sadarbībā ar „Atrakcijas Sēlijā “piedāvājam piepūšamo atrakciju nomu, lāzertagu un citas izklaides. Sīkāk ar pakalpojumu klāstu var iepazīties mājaslapā: http://www.atrakcijaselija.lv/