Brīvdienu māja

Piedāvājam pilnībā aprīkotu Brīvdienu māju skaista meža ielokā dažādu svinību, pasākumu, nometņu, sporta spēļu vai citu pasākumu organizēšanai. Ģimenes pasākums, individuāla atpūta vai kolēģu saliedēšanās? Pie mums ērti jutīsies dažādas kompānijas, jo uz īres laiku mūsu teritorijā būsiet vienīgie viesi. Tādējādi netraucēta atpūta garantēta. 

Piedāvājumā ietilpst

Viesu skaits

Telpās ērti uzturēties maksimums 30-35 cilvēku lielām kompānijām. Pirmais stāvs ir paredzēts pasākuma rīkošanai, otrais stāvs gulēšanai. Mājā abos stāvos ir duša un WC. 

Aprīkotas telpas

Brīvdienu mājai ir divi stāvi ar mēbelētām telpām, kas iekļauj galdu, krēslus, dīvānu, kamīnu,  apkuri. Ja ir kompānija līdz 35 personām, tad pietiek vieta arī dejām.

Guļvietas

Piedāvājumā ir iekļautas gultasvietas 15 personām, kas izvietotas pa četrām istabām, ar papildvietām līdz 30 personām. Ērtai gulēšanai tiek nodrošināta sega, spilvens, gultasveļa un dvielis. 

 
Tehniskais nodrošinājums

Lai pasākums būtu izdevies, nodrošinām arī TV un mūzikas aprīkojumu. 
Mājā ir pieejams arī Wi-fi, jo dažkārt telefona operatora signāls un mobilais internets var būt nepieejams.

Viss gatavošanai

Pirmajā stāvā ir pilnībā aprīkota plaša koplietošanas virtuve ar traukiem, virtuves piederumiem līdz 35 personām. Pieejama arī virtuves tehnika kā plīts, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna. 

Ugunskura un telšu vieta

Pagalmā ērti pieejama ir ugunskura un grila vieta. Ja ir vēlme cept, tad iesmus vai redeles jāņem līdzi pašiem, malku un zupas katlu mēs nodrošinām. Ir āra lapene ar galdu, krēsliem. Ir laukums telšu celšanai.

 
Atpūta

Blakus mājai ir pieejams sporta laukums volejbolam, futbolam, strītbolam, frīzbijam vai jebkāda cita veida sportiskām aktivitātēm. Ir terase, kur var laiski sauļoties un baudīt dabu.

Pašiem mazākajiem

Teritorijā ir pieejams rotaļu laukums bērniem ar šūpolēm un slidkalniņu. 
Kā arī pašiem mazākajiem virtuvē ir pieejams bērnu krēsliņš ērtai sēdēšanai pie galda. 

Mājdzīvnieki

Esam draudzīgi arī mājdzīvniekiem, bet, lūgums, par mīluļu līdzņemšanu saskaņot. Tā kā blakus atrodas mežs un teritorija nav pilnībā nožogota, tad mīlulim var rasties vēlme skriet pakaļ kādai meža stirniņai. 

 

Cena

Pamatcena ir sākot no 170 EUR/diennaktī.
Cena var mainīties  atkarībā no viesu skaita, guļvietu skaita un uzturēšanās ilguma. Cena paliek nemainīga darba dienās un brīvdienās. 

 

Rezervācijas noteikumi 

Drošības nauda Veicot rezervāciju tiek piemērota drošības maksa 30 EUR apmērā, kas tiks atgriesta pēc pakalpojuma izmantošanas. 
Jauniešu kompānijas Ja pasākums tiek plānots jauniešiem, tad obligāti ir jābūt vecākiem vai pieaugušajiem, kuri uzņemas pilnu atbildību. 
Līguma slēgšana Līgums tiek slēgts ar personu, kas sasniegusi 25 gadu vecumu, kura uzņemas pilnu atbildību par Brīvdienu mājā notiekošo un ir klātesoša visā pakalpojuma sniegšanas periodā.
Atlaides Ja izīrē uz vairāk kā vienu diennakti, tad guļvietām tiek piemērota atlaide. Kā arī atlaides tiek piemērotas patstāvīgajiem klientiem.
Ierašanās un izrakstīšanās Ierašanās (check-in) darba dienās no plkst. 14:00, izrakstīšanās (check-out) līdz nākamās dienas plkst. 14:00.
Ierašanās (check-in) brīvdienās no plkst. 16:00, izrakstīšanās (check-out) līdz nākamās dienas plkst. 17:00. 
Svētku dienas Celmiņi patur tiesības mainīt cenas tādās svētku dienās kā Jaunais Gads un Līgo. 
Kāzu svinības Kāzu svinību rīkošanai iesakām rezervāciju ne mazāk kā divām dienām – svinību dienai un dienai pirms svinībām, lai visu skaisti izdekorētu un sagatavotu teritoriju skaistajam notikumam.
Pieejamība Lai rezervētu Brīvdienu māju, lūgums pārbaudīt noslodzi Jūsu izvēlētajā datumā un veikt rezervāciju, nosūtot mums ziņu vai zvanot. 
Komandējumi Komandējumu un brigāšu izmitināšana pa nakti. Cena 10 - 12 EUR/personai. Cenā ietilpst virtuves izmantošana un gultas veļa. 

 

Pēc pieprasījuma par papildus samaksu ir iespējams rezervēt

 • Kublu
 • Saunu
 • Turku pirti
 • Latvisko pirti
 • Muciņas pirti
 • Pirts rituālu
 • Peintbols
 • Airsofts
 • API bišu terapija
 • Velo noma
 • Nūjošanas nūjas
 • Lielformāta galda spēles
 • Loka šaušana
 • Telts vietas inventāru. Ir pieejamas teltis, guļammaisi līdz 20 cilvēkiem. 
 • Eko divvietīgie un trīsvietīgie koka namiņi gulēšanai(kempingi)
 • Ja nepieciešams pasākums vairāk par 35 personām, tad tiek piedāvāta arī āra nojume. 
 • Un ne tikai..

Gaidīsim ciemos!

Nenokavē sev interesējošos datumus! Ieskaties noslodzes kalendārā un rezervē jau laicīgi!
Rezervēt