Bērniem

Nometnes

Kopš 2016.gada ik gadu rīkojam paši un pie mums tiek rīkotas vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, radošu, atraktīvu un savas jomas speciālistu pavadībā.

Piedāvājam

Organizēšana

Mūsu teritorija ir lieliski piemērota bērnu un jauniešu nometnēm līdz 25 personām. Dažādas aizraujošas nometnes ne tikai organizējam paši, bet arī piedāvājam nometņu rīkošanai mūsu telpas kā sadarbības partneri. Ja nepieciešams, tad varam palīdzēt ar idejām un kontaktiem dažādu aktivitāšu, atsevišķu disciplīnu vai veselas pasākumu programmas organizēšanā kopā ar pārbaudītiem sadarbības partneriem (animatori, radošās darbīcas, mūziķi, u.c.). 

Ēdināšana

Laika gaitā esam izveidojuši noturīgas un pārbaudītas sadarbības ar ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri pēc iepriekšēja pasūtījuma spēs nodrošināt visas nepieciešamās ēdienreizes nometnes laikā. Sabalansētas, gardas un daudzveidīgas maltītes, sākot no brokastīm līdz "naksniņām", tiek nodrošinātas uz vietas. Mūsu telpās ir arī koplietošanas virtuve ar traukiem, ledusskapi, plīti, tējkannu un mikroviļņu krāsni, kas pieejama neatkarīgi no ēdinātājiem. 

Aktivitātes

Aktīvām un aizraujošām sportiskām aktivitātēm pie mums ir pieejams mazā futbola laukums, volejbols ar zāliena segumu, basketbola laukums un tautasbumbas laukums. Meža teritorijā izveidots peintbola un Airsofta laukums, kura spēlēšanai nodrošinām pilnu aprīkojumu. Mierīgākām aktivitātēm pie mums ir pieejamas lielformāta galda spēles. Radošajām nodarbībām ir pieejamas telpas, ekrāns, projektors. Ir iespējamas dažādas ekstrēmākas aktivitātes kā pārgājieni, nakšņošana mežā, laivošana, u.c.

Nakšņošana

Teritorijā atrodas viesu nams "Brīvdienu māja" un kempinga Eko namiņi, kopumā līdz 30 gultasvietām. Piedāvājam arī ērtu telšu laukumu ar aprīkojumu (teltis, guļammaisi līdz 20 personām) tiem, kas vēlas būt tuvāk dabai. Gultas veļu un dvieļus nodrošinām. Ir duša, WC, siltais ūdens, apkure. 

Kvalitāte

Par kvalitatīvu nometņu norisi variet būt droši, jo mūsu atpūtas komplekss atbilst visām nometņu rīkošanai noteiktajām ugunsdrošības prasībām un normatīviem. Esam reģistrēti arī Pārtikas un veterinārajā dienestā PVD. 

Teritorija

Pagalmā atrodas nojume, lapene un ugunskura vieta ar galdiem un soliem. Nometes norises laikā mūsu teritorijā jūs būsiet vienīgie. Teritorija ir līdzenums, praktiski bez reljefa – viegli pārredzams, kas īpaši svarīgi nometņu vadītājiem un pedagogiem. Tuvumā esošās ūdenstilpnes nav nožogotas. Blakus kompleksa teritorijai atrodas mežs.

 

Cenas

Pēc mūsu klientu atsauksmēm zinām teikt, ka cenas ir ļoti draudzīgas un saprātīgas. Lai vienotos par detaļām un saņemtu konkrētu cenas piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam, lūdzu rakstiet mums savas vēlmes uz info@celmini.com

Aicinām nometņu organizatorus laicīgi sazināties ar mums, lai vienotos par sadarbību un nenokavētu iespēju rezervēt sev vēlamos datumus!

Sadarbība

Esam atvērti abpusējiem sadarbības piedāvājumiem! 
Ja jūs pārstāvat ēdināšanas uzņēmumus, kafejnīcas, radošo nozari vai jebkāda cita veida uzņēmumu, kas spēj nodrošināt savu paklpojumu nometnes laikā, tad droši sazinieties par mums un iepazīsiemies! 
Kā arī piedāvājam savas telpas nomai.